Rail train

Asistent logistiky – podpora kanceláře (back office)

Kde: Ostrava    Kdy: léto 2019 / 2-3 měsíce (červenec – srpen nebo dohodou)

Úkoly / pracovní náplň:

  • Podpora obchodního týmu, příprava obchodních kalkulací a nabídek
  • Příprava podkladů pro fakturaci - SAP
  • Evidence služeb a obchodních nabídek
  • Správa dokumentů & administrativní činnost, reporting
  • Možnost realizace vlastních obchodních případů a projektů

Požadavky / Váš profil:

  • Student oboru logistiky, ekonomie nebo managementu
  • Angličtina B2-C1 + další jazyky výhodou (DE, PL, RU)
  • Vynikající znalost MS Excel, Word, PowerPoint
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení
  • Ochota učit se novým věcem
  • Týmový hráč

Nabízíme:

  • Komplexní pracovní zkušenost v oboru logistiky, železníční přepravy
  • Aktivní zapojení do mezinárodního dynamického týmu
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Kontakt: Petra Helebrantová
+420 601 088 298, petra.helebrantova@deutschebahn.com